Батьківщина Христини Фалконі – Італія. Христина Фалконі почала працювати з Міжнародною місією «Лікарі без кордонів» (міжнародна назва Médecins Sans Frontières, MSF) у 2006 році як координатор проєкту. З 2010-го є головою місії. Працювала в багатьох країнах у кризових обставинах: Бангладеш, Судані/Дарфурі, Палестині, Конго, Афганістані, Сьєрра-Леоне, Індії.
«Лікарі без кордонів» – це міжнародна, незалежна, медична гуманітарна організація, що надає безкоштовну допомогу, зокрема і медичну, жертвам конфліктів, стихійних лих, епідемій і людям, які позбавлені доступу до системи охорони здоров’я. MSF допомагає людям виключно відповідно до їхніх потреб, незалежно від статі, раси, релігії або політичної приналежності. З 1999 по 2005 рік MSF реалізовувала в Одесі, Миколаєві та Сімферополі проєкти, спрямовані на надання допомоги та лікування людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, а також профілактику передачі ВІЛ від матері до дитини. У 2011 році стартував новий проєкт з профілактики та лікування лікарсько-стійкого туберкульозу (ЛУ ТБ) в місцях попереднього ув’язнення та в’язницях у Донецькій області. У травні 2014 року MSF почала надавати медичну та гуманітарну допомогу людям, які постраждали від конфлікту на сході України. У 2017 році MSF запустила проект з лікування гепатиту С у Миколаєві, а в 2018-му - проєкт з лікування ЛУ ТБ у Житомирі.
Григор Симонян закінчив аспірантуру за спеціальністю «Гуманітарна допомога» у Флетчерській школі права і дипломатії при Університеті Тафтса, США, і «Зв’язки з громадськістю» в Університеті Королеви Маргарити, Едінбурґ, Великобританія. Працює в гуманітарній сфері більше 14 років. За цей час співпрацював з місіями «Карітас», «Католицька служба допомоги», «Корпус милосердя» та «Лікарі без кордонів» (MSF). Був запрошеним лектором програми «Міжнародна гуманітарна діяльність» в Американському університеті в Центральній Азії в Киргизстані. З 2012 року обіймав посаду голови представництва «Лікарі без кордонів» у Киргизстані, Південному Судані, Індії, а з 2018 року донині – в Україні.
Місія «Лікарі без кордонів» з 1999 по 2005 рік реалізовувала в Одесі, Миколаєві та Сімферополі проєкти, спрямовані на надання допомоги та лікування людей, що живуть з ВІЛ/СНІДом, а також профілактику передачі ВІЛ від матері до дитини. У 2011 році стартував новий проєкт з профілактики та лікування лікарсько-стійкого туберкульозу (ЛС ТБ) в місцях попереднього ув’язнення та в’язницях у Донецькій області. У травні 2014 року MSF почала надавати медичну та гуманітарну допомогу людям, які постраждали від конфлікту на сході України. У 2017 році MSF запустила проект з лікування гепатиту С у Миколаєві, а в 2018-му - проєкт з лікування ЛС ТБ у Житомирі.
Завідувач кардіологічним відділенням в лікувально-діагностичному центрі Сімедгруп (м. Івано-Франківськ), к. мед. н., лікар вищої кваліфікаційної категорії за спеціальністю «Хірургія серця та магістральних судин», має 21 рік клінічного досвіду. Андрій Володимирович не тільки передає навички та знання молодим фахівцям своєї команди, але й постійно працює над втіленням новітніх методів. Завдяки цьому мешканці Івано-Франківщини позбулись необхідності їхати в Київ — операції на серці за новітніми методами нині проводять в обласній клінічній лікарні. Багато зусіль прикладає для розвитку малоінвазивної кардіохірургії, і в цьому відношенні центр Сімедгруп є одним з лідерів в Прикарпатті. Так, місцеві кардіохірурги виконують операційні втручання за умов малотравматичного доступу, що прискорює реабілітацію хворих. Також проводять дуже складні втручання: одночасні операції на серці та сонних артеріях з метою профілактики інсульту за наявності показань. Це свідчить про те, що в Прикарпатті зроблені суттєві кроки для розвитку кардіохірургії.
Регіональний координатор БО «Позитивні жінки» в Полтавській області. Мета діяльності – зменшення проявів дискримінації стосовно ВІЛ-позитивних жінок, покращення якості їхнього життя, сприяння доступності для них медичних і соціальних послуг, а також зменшенню розповсюдження ВІЛ в Україні.
Найбільша пацієнтська організація в Україні. Мережа працює для ВІЛ-позитивних людей, а також пацієнтів з туберкульозом, гепатитами та представників ключових груп ризику. У 2017 році понад 191 тис. пацієнтів отримали допомогу БО "100% ЖИТТЯ", серед них 90 204 клієнтів з ВІЛ-позитивним статусом. БО "100% ЖИТТЯ" є одним із драйверів впровадження медичної реформи в Україні і разом із партнерами активно працює над зупиненням епідемії ВІЛ / СНІДу, гепатиту та туберкульозу в Україні.
Громадська організація, що об`єднує людей зі спільною метою – досягти європейського рівня охорони здоров`я в Україні.
Проект «Загальнонаціональна Гаряча лінія з питань ВІЛ/СНІД та туберкульозу» реалізує Благодійна організація «Фонд профілактики хімічних залежностей та СНІДу». Колектив високопрофесійних спеціалістів надасть інформацію по всім регіонам України. Консультанти дадуть відповіді на найскладніші питання про профілактику та діагностування ВІЛ-інфекції та туберкульозу, психологи допоможуть повернути надію та повірити в себе і своє майбутнє, а лікарі-інфекціоністи розкажуть про сучасні способи лікування та можливості отримання безкоштовної антиретровірусної терапії.
Національна лінія телефону довіри з проблеми ВІЛ/СНІД та туберкульозу працює цілодобово та є безкоштовною для загального населення.
"Позитивні жінки" – национальная благотворительная организация, объединяющая женщин из 14 регионов Украины, которые живут с ВИЧ, а также тех, кого коснулась эта проблема. Миссия организации - создание условий для развития и самореализации таких женщин путем объединения женских инициатив, поддержки лидерства и трансформации общественного мнения.
«СВІЧАДО» — благодійний фонд, який з 2008 року забезпечує матеріальну-технічну допомогу українським лікарням, де рятують передчасно народжених дітей. Наш фонд займається інформуванням населення щодо проблеми передчасної народжуванності та всіляко сприяє розвитку благодійності в Україні, реалізуючи різноманітні благодійні проекти разом з бізнесом та ініціативними групами. Всі 100 % зібраних коштів перераховуються на благодійність.
Громадська організація «Батьки за вакцинацію» об’єднує свідомих батьків, які відповідально ставляться до здоров’я дітей та розуміють значення вакцинації у формуванні імунітету кожної людини. Головною метою Організації є попередження інфекційних хвороб через забезпечення загальної доступності імунізації.