olenkalavrunyk | 2021-10-17 01:40:07
Кашель
Хлопчик 5р, часто хворіє, зараз турбує сильний кашель, сухий, бронхіт. Чим можна полегшити нарад кашлю, як лікувати?
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"педиатрия"
Лазаренко Анастасия Олеговна
педиатр
Доброго дня! Якщо кашель сухий дуже важливо давати більше пити, щоб повітря у приміщенні було вологим та прохолодним. Для вирішення медикаментозної терапіїї треба оглянути та послухати дитину. З повагою, Анастасія Лазаренко
Лазаренко Анастасия Олеговна
педиатр