Світлана | 2021-10-10 16:18:58
Консультація
Доброго дня.Появилось на руці почервоніння ,маленькі тріщини і прищики,зудить.
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Схоже на дисгідроз кисті. Якщо на одній руці, то потрібно диференціювати з поліморфною ексудативною ерітемою, іншими хворобами...
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте это аллергическая реакция либо на мыло, либо на антисептик