Віктор | 2021-10-08 11:41:28
Висипання на нозі
Доброго дня. Зявились висипання на ікрах однієї ноги. Тривають вже близько місяця і супроподжуються свербінням (переважно у вечірній час). Спочатку гадав, що це вірус герпесу і застосовував мазь Ацикловір, та не проходить. Підкажіть будь ласка що це може бути і чим можна лікувати ?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Якийсь дерматит (артифіціальний, контактний, алергічний...). Заочно та тільки зовнішніми препаратами не лікується.