Кристина | 2021-10-06 17:32:29

Заложеность носа

Здравствуйте! Подскажите пожалуйста, у грудного ребёнка заложен нос, были у педиатра на приеме, сказали что это нормально, но мне не нравиться как он дышит,с чем это может быть связано?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Доброго дня, Ви не вказуєте вік і тут ми можемо гадати, якщо дитина до 3 міс - можливо фізіологічний риніт, якщо більше можливо стан після перенесеної хвороби. Будьте здорові!