Катерина | 2021-10-04 18:55:40
Висип
Добрий день! Місяць тому на руці мала таку вавку. Я тоді вирішила, що розчухала укус комаря і сталося таке. Мастила мазю левоміколь і перекисом водню. Зійшло
Але ось на днях на тілі (біля пахви) з'явилася схожа вавка
Як варто діяти?
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"дерматология"
17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
На фото схоже на стрептодермію - занесли інфекцію. Існує від 1 до 3 тисяч шкірних хвороб. Потрібно уточнювати, щоб призначити лікування.