Марія | 2021-10-02 22:26:34

Прищі

Добрий вечір, мене звати Марія і мені 15 років. В мене на обличчі прищі і вугрі, все пробувала не допомагає і ходила до косметолога. Підскажіть будь ласка може є якісь поради?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Акне лікується по протоколу та альтернативними методиками, комбіновано з укріпленням фізичного, психічного та гормонально-сексуального здоров,я. Заочно курс лікування не розписую.