Анастасія | 2021-10-02 18:23:05

Пітаніє

Доброго дня, нам 3 міс., ми на штучному вигодовуванні. До 3 міс., їли добре, зараз по 60-90гр. через 3години, але при цьому ми грайливі, активні.Підскажіть будь ласка як нам діяти в даній ситуації? Їмо NAN 1, наша вага 6.400

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо немає зригувань, сильного здуття живота чи порушення стільця, то можливо не подобається смак суміші. Можливо дитина стала їсти меньшими порціями але частіше. Вона зараз за 1 день з'їдати 1 л суміші. Тобто якщо вона їсть по 90-100 мл 10 раз на день вона з'їдає свою норму. Якщо ні, то треба оглянути дитину і можливо змінити суміш. З повагою Анастасія Лазаренко