Роксоляна | 2021-09-30 20:37:15

Температура 37,4 вже 4 день тримається, без симптомів

Немає симптомів ГРВІ, окрім температури яка тримається 5 день , в перший день була 38’С В мене є одна проблема вже більше двох років, гінеколог ставив діагноз овуляторного синдрому, так от зараз якраз почались ці болі з лівого боку, але не такі активні як бувають ( біль схожа на коліки ), температура раніше не наблюдалась при болях. І вискочив герпес на губах

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте рекомендую осмотр терапевта, общий анализ крови а так же консультацию врача гинеколога!