Виталий | 2021-09-29 16:49:52

Хронический ринит

Добрый день.Как выйти из медикаментозной зависимости ? Постоянно использую Назалонг, сколько не пробовал перейти на другое лекарство не получается Возможно,у меня аллергический ринит, болезнь спровоцировал Називин еще 15 лет назад

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
При такому довготривалому використані є великий ризик неефективності консервативного лікування, але повна відміна від назальних деконгестантів, Етацид в ніс по 1 впр 2 рд 14 днів, туалет носа сольовим ро-м та терпіння до тижня. Будьте здорові!