Диана | 2021-09-29 13:09:12

Горло

Доброго дня. В мене вже протягом двох тижнів (то більше- то менше), сухість у горлі, деколи поколює, при глотанні трохи болить горло. Буває, коли глотаю їжу, то відчуття ніби у горлі шось заважає. З чим це може бути пов'язано ?

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Виключити паталогію носової порожнини та носоглотки, ШКТ, щитовидної залози. До визначення причини - зволожувати повітря, промивання носа сольовим ро-м, рясне тепле пиття. Будьте здорові!