Віра | 2021-09-21 21:19:24

Після місячних ноє живіт,таке враження ніби знову починаються місячні

Доброго дня! Виникло занепокоєння коли місячні почалися після 16 днів( живіт декілька днів нив,якась важкість була). До цього цикл був в проміжку 24-26 днів з рясними місячними які у мене постійно. Після закінчення місячних ,знову тягне,ніби пучить живіт. Ніколи такого не було. Не знаю що робити

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Доброго дня рекомендую огляд лікаря гінеколога, та узд органів малого тазу для виявлення причини дискомфорту!