Інна | 2021-09-21 20:04:51
Що робити з тривалою температурою у дитини 10 місяців
Доброго вечора. В дитини 10 місяців різко на ніч піднялась температура,давали панадол і ібуфен форте по черзі,також цефікс 5 днів.Температура зпала до 36.6,але на 3 дні,і знову вже декілька днів 37.3.
І ще були на швидкій,робили тест на ковід,негативно.
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"педиатрия"
Лазаренко Анастасия Олеговна
педиатр
Доброго дня! Необхідно оглянути дитину, можливо зробити загальний аналіз крові та с реактивний білок. Можливо температура була за рахунок вірусної інфекції і антибіотик був непотрібний. З повагою, Анастасія Лазаренко