Людмила Галан | 2021-09-19 17:49:52

Герпесна інфекція порожнини рота

У дитини 2,4 роки,Герпесна інфекція порожнини рота!Температура піднімається уже 5 день,більше 38° це так має бути?Останні два дні легко збивається.У цілому дитина веде себе нормально,грається,але погано їсть.Саме більше бентежить температура

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Якщо це дійсно вірусна інфекція лікування має бути або симптоматичним або з додаванням доведених антивірусних препаратів, в горло на такий вік нічого не дається (немає препарати для даної вікової категорії). Будьте здорові!