ЛІЛІЯ | 2021-09-06 13:48:57

Проблема з оком

Доброго дня, що це може бути? Болить око, погіршився зір на нього, тепер через нього трошки розмито бачу. Збільшена ця обведена на фото всередині ока зона, також вона почервоніла

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Погіршився зір то одне( мабуть потрібні окуляри). А болить і червоне- запалення вирогідніше. Тобрадекс по 1 крап 3 рази на день 5 днів в обидва ока.