Виктория | 2021-08-24 11:19:42

Дитячі істерики

Доброго дня. В мене син йому 2 роки, дуже багато плаче,з здоров'ям все в порядку, дуже залежний від телефону. Якщо хоче спати спочатку істерика може і один час плакати або рикати після того засинає і це кожного дня рано вечером що мені робити в мене вже сил немає це все слухати... дайте пораду будь ласка. В садок ходить все добре спочатку плакав а тепер вже не плаче а дома постоянно істерики

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрий день. Ви самі відповіли на своє питання Якщо в садку обходиться спокійно без телефону та істерик,значить знає з ким і як себе потрібно і можна вести. Питання в тому,що вам самим потрібно бути в собі впевненій. Вчити сина розуміти що можна, що не можна. Режим дня. Достатня увага до його потреб. В першу чергу, емоційного спілкування з вами. А не лише хда,одяг та іграшки. Не зависайте самі в телефоні, не буде і син. Натомість, спілкуйтеся. Казки,пісенькі,колискові. Задовольніть емоційну дитячу спрагу,і він стане спокійним. Але якщо ви у нервовому стані, то дитина це зчитує на інтуїтивному і енергетичному рівні. Зверніть увагу на себе. І свої реакції Удачі