Наталя | 2021-08-23 14:21:25

Харчування

Добрий день! У нас така проблема з дитиною, вже 1,5 роки дитина відмовилася майже від усієї їжі. Зараз дитині 3 роки, їсть постійно майже одні і теж самі продукти. Це твердий сир, сосиски дитячі,тфруктові п'юре і внколи трошки хліба. Вага відповідає нормі, дитина не худа.Перший прикорм почався з 6 місяців, дитина навчена була їсти по режимі. Всього вчили як книжка пише, їмо разом з чоловіком в кімнаті в присутності дитини. Їла раніше також не завжди добре, періодами переставала, казали лікарі що через зуби. Але згодом знову апетит повертався. Зараз це вже наче повна відмова. Пройшли огляд у всіх спеціалістів, робили аналізи, УЗД, все в нас впорядку, дитина здорова. Психіатр сказав що в дитини аутизм, та насправді дитина абсолютно нормальна немає ніяких відхилень від норми розвитку, присутня комунікація. Наш педіат сказав що це вікове, пройде. Дуже хочу почути вашу думку стосовно нашої проблеми. Будь-ласка дуже вас прошу, сил уже немає! Дякую!

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Так це буває у дитини в такому віці, коли вона їсть обмежену кількість продуктів, це називається харчова неофобія. Ви можете все одно пропонувати дитині нові продукти, давати тримати у руці, давати дивитись на сам процес приготування , заохочувати її допомагати Вам готувати, показувати як ростуть ті чи інші овочі, фрукти ягоди. Якщо Ви виключили розлади аутистичного спектру, то цей стан минеться з часом - зазвичай ближче до 5-6 років. З повагою, Анастасія Лазаренко