Оксана | 2021-08-23 14:06:16

Дитина погано себе поводить

Доброго дня. Я мати одиначка, син 5 років, вийшла заміж і переїхала жити до його батьків. До нас відношення хороше, але дитина не іде з ними на контакт: кричить, піщить, хамить, не слухає. Я і говорила з ним, пояснювала, що так не можна себе вести... Наказували, ставила в кут Допоможіть

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Доброго дня. Дитина в 5 років явно когось копіює. А інакше, звідки вона навчилася так себе вести? Явно когось наслідує. Раніше мама була тільки його. А тепер велика родина, він опинився серед чужих йому людей. Та й мама менше уваги приділяє. Це можуть бути ревнощі. Розказуйте,чим тут краще. Які для нього переваги. Не примушуйте сина любити нових родичів,а тим більше, слухатися їх. Поки не звикне,не зрозуміє,що ці люди раді його бачити в своєму домі / якщо дійсно і щиро раді?/ Керуйте його поведінкою самі. Обмежте спілкування. Дайте час звикнути. ‼️ Але явні прояви агресії і неповаги присікайте на корню. Так не можна поводитися! Ні з ким, ніколи,ні за яких обставин! Він може їх не любити,не поважати, не спілкуватися. Має право. АЛЕ Не ображати дорослих людей в їх домі! Удачі.