Сергій | 2021-08-20 12:20:58

Консультація з поводу вагітності дівчини

В нас з дівчиною був статевий акт, в неї він перший, зразу після першого разу почали другий з презервативом але потім зняли і продовжили без нього. Чи може вона завагітніти? Це було 14 числа а 18-19 в неї мали початися тиї дні.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте беременность исключить нельзя если половой акт был незащищённый.