Олександр | 2021-08-19 12:19:30

біль при згинанні коліна

Болить коліно при згинанні від 75 до 130 градусів. Біль випирающа / давилюща. Якщо ногу рухати сторонніми силами, біль майже відсутня. При цьому в станi покою присутнiй тiльки маленькiй дискомфорт. Досить довгий час приглушав звук падіння туалетної кришки своїм колінном саме на місце, де зараз при натисканні приблизно 5-8 кг присутній біль (над самим коліном, з iншою ногою такого немає). З чим це може бтиь пов'язано і як це можна вилікувати? Мазь троксевазін не допомагає. Травма триває бiльше тижня.

Ответы врачей 2

Гужевский Игорь Витальевич
травматолог / ортопед
Адрес: г. Киев, Украина, ул. Воровского, 27, Институт травматологии и ортопедии АМН Украины
Телефон: 288 01 25; 067 408 21 27
Заочно нереально розібратись. Конт тел 067 408 21 27.
Котюк Виктор Владимирович
травматолог / ортопед
Адрес: ДУ «Інститут травматології та ортопедії НАМН України», відділення спортивної та балетної травми, лікар ортопед-травматолог, Медичний центр 'Добробут'
Телефон: 068-321-42-87, 044-449-35-64
Тільки очний огляд. Даних не достатньо для прийняття рішення. Сам колінний суглоб навряд чи можна було пошкодити притримуючи кришку. Але якщо це пов'язана саме зщ цим, то може бути і запалення вени, і багато-чого іншого.