Марина | 2021-08-14 01:25:07

Хвора дитина

Добрий вечір, у дитини скоріш за все набрях слизової носа оскільки виділення незначні і прозорі, а ніс заложений дихати не може, температури не має, і горло нормальне. Дитині 2роки. Чи можна йому вприскувати в ніс назонекс чи краще щось інше? Дякую

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Якщо виражений набряк слизової носу Ви можете використовувати сольові розчини, можна на ніч капати судиннозвужуючі каплі в ніс, і можна назонекс ввечері 1 раз протягом 10 днів. Дуже важливо, щоб в кімнаті було прохолодне вологе повітря. Можна трішки підняти головний кінець ліжечка. З повагою, Анастасія Лазаренко