Віра | 2021-08-12 19:10:01

Компульсивне переїдання

Останній рік постійно заїдаю стрес, стає все важче стриматися і притримуватися здорового харчування. Все почалося після народження дитини, також в цей період помер мій тато, а чоловік їздить на заробітки. Я часто сама, і допомоги нема, тож після важкого дня, їжа стала єдиним задоволенням. Якщо пару днів притримуюся режиму то потім зриваюся, здається, не можу зупинитися. Порадьте, що робити

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Найкращий варіант - звернутисяя по психологичну допомогу. До психотерапевта