Надія | 2021-08-11 09:35:32
лікування
Доброго дня! Відвідувала гінеколога змін при огляді не виявлено! При дослідженні виявлено у вагіні: гарднерели("ключові клітини") і збільшена кількість лейкоцитів. Був поставлений діагноз бактеріальний вагіноз. Призначено лікування метронідазолом 500мг 2 рази на день 7 днів. Чи потрібно ще якісь препарати крім цього ???
Ответы врачей 1
Статьи по теме
"гинекология"
Коростий Ирина Владимировна
акушер-гинеколог
Доброго ранку
Так, потрібна ще місцева терапія. Наприклад, свічки Неопенотран форте 7 днів на ніч вагінально