Зіновія | 2021-08-09 18:08:23

Диагноз и лечение

Діагноз Аутоімунний тиреоїдит Хашимото, змішаний зоб, субклінічний тиреотоксикоз ТТГ 0.05 АТТПО - 233, 87 Лікар назначив Зобофіт Дуо і Альба, чи можна приймати їх разом, чи потрібно щось одне Приймаю 10 днів разом по 1 капсулі 2 р в день

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
По-перше, доброго дня! Немає даних про стать, вік, аналізів на вільний тироксин, антитіла до рецептора ТТГ. Разом приймати зазначені фітопрепарати немає смислу.