Наталія | 2021-08-05 10:02:03

Вакцинація

Добрий день, дитині 6 років. Зі всіх можливих щеплень до цього віку маємо тільки 1. В 4 роки вакциною інфанрікс ( правець, дифтерія, кашлюк) скільки ще потрібно ревакцинацій щоб мати повний захист від цих хвороб? Щеплення не робили тому що були фебрильні судоми у віці 1 і 3 роки.

Ответы врачей 2

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Добрий день! Вам бажано зробити АКДП+поліомієліт ( Інфанрікс ІПВ або Тетраксим), через місяць зробити поліомієліт ( ОПВ або Іммовакс поліо), потім ще раз через місяць зробити поліомієліт, потім через 6 місяців від 3 дози. Наступне щеплення АКДП (Інфанрікс) через 1 рік. Також бажано зробити КПК ( Пріорікс чи Вакспро ММР) двічі з проміжком 1 місяць. З повагою, Анастасія Лазаренко
Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Добрий день! Вам бажано зробити АКДП+поліомієліт ( Інфанрікс ІПВ або Тетраксим), через місяць зробити поліомієліт ( ОПВ або Іммовакс поліо), потім ще раз через місяць зробити поліомієліт, потім через 6 місяців від 3 дози. Наступне щеплення АКДП (Інфанрікс) через 1 рік. Також бажано зробити КПК ( Пріорікс чи Вакспро ММР) двічі з проміжком 1 місяць. З повагою, Анастасія Лазаренко