Аріанна | 2021-08-02 13:04:42

індекс Нома

Добрий день. Чи є шанс схуднути без метформіну при таких результатах: індекс Нома 3,66, глікований гемоглобін 6,0, інсулін 15,44, глюкоза 5,34. Як часто потрібно харчуватись. Дякую

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Шансів схуднути з метформіном чи без нього без дотримання режиму харчування і фізичної активності немає. Метформін - не препарат для схуднення. Без даних про ваш вік, масу тіла і т.д. режим харчування неможливо спрогнозувати. Але загалом - рот на замок і 5 км пішки щодня!