Мирослава | 2021-07-31 14:29:13

Висипи на тілі.

Доброго дня. мене турбують висипи на тілі. діагноз "червоний волосяний лишай".Лікую два споловиною роки відвідала 7 лікарів. Приписували уколи це дипроспан, мазі,вітаміни, ацитретин. На даний час вживаю ацитретин сьомий місяць, пятна зникають і повертаються лікуючий лікар говорить потерпіти і все буде добре. На мою думку що ці ліки мені не допоможуть. Я розгублена що робити? Чивийду я зцього?

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Захворювання може пройти, а може рецидувати. Лікування по протоколу або альтернативними методиками.