Алеся | 2021-07-31 07:34:37

Синдром токсичного шоку

Синдром токсичного шоку Доброго дня. Поставила тампон з кремом бепантен у влагалище (менструацій немає) через відчуття печіння, запалення. Симптоми пройшли, тампон забула витягнути протягом 12 годин. Болить права нога повністю вся, а також біль з правого боку в області яєчника, біль пронизуюча та тягуча, оніміння правої кінцівки ноги. Більше ніяких симптомів немає. Чи може це бути СТШ ?!!

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
СТШ вызывают токсины, которые вырабатываются находящимися у нас на теле бактериями. При слишком длительном нахождении тампона во влагалище, бактерии быстро размножаются и токсины попадают в кровь. Симптомы:повышение температуры тела, снижение артериального давления, рвота, тошнота,