Роман | 2021-07-30 14:31:03

Дуже часто нежить.

Доброго дня,дуже частий нежить,крутить носа,чіхається з середини,очі сльозяться і пчихаю.Зазвичай це за 1-2 дні проходить.Замітив що часто таке буває після якоїсь поїздки і наприклад в машині були вікна відкриті,або як прийняв ванну то на другий день таке буває.Недавно робив рентген на носові пазухи ,там все в нормі.Алергій ніколи не було вроді.Вот,і хотів запитатися це через імунітет ,чи можуть бути інші причини?Може порадите щось?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Риноконюктивальні симптоми + чханя ознаки алергічного процесу. Проконсультуйтеся з адернологом для вирішення кращого дообстеження. На даний час промивання носа сольовим ро-м та Етацид (протизапальний та протиалергічний) по 1 впр 2 рд -14 днів (не зашкодить при діагностиці алергії). Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Я склоняюсь к аллергии.  Сделайте скрининг тест ингаляционной аkлергии Phadiatop.