Алина | 2021-07-30 13:25:51

Пропало обоняние, в горле стоит ком, уши заложены

Здравствуйте, у меня пропало обоняние я не чувствую никаких запахов, в горле стоит ком не проходящий, уши заложены. Как вылечить всё вместе, снять отёк и ком в горле пробить?

Ответы врачей 2

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Виключити шляхом ендоскопії набряк носової порожнини та носоглотки (кондуктивна аносмія), паталогія глотки завжди вторинна, лікувати та дообстежувати спочтаку ніс. Будьте здорові!
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Покажитесь ЛОР врачу.