taras fedoliak | 2021-07-29 21:45:34

фекальная еластаза

фекальная еластаза-425.На коппрограмме нейтральние жири.Можна ли при нормальной еластазе дополнительно принимать креон 25тис по 2 таблетки во время основного приема пищи и по 25тис при перекусах.Не угробит ли ето поджелудочную которая тоже будет вирабативать ферменти.Мне 62 года-атрофический гастрит и т д.Спасибо если сможете ответить

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Під час лікування препаратами Креон® 10000, Креон® 25000 дуже важливим є вживання достатньої кількості рідини, особливо в період її підвищеної втрати. Дефіцит рідини може посилити запори. Будь-яку суміш мінімікросферичних гранул з їжею або рідинами слід прийняти негайно і не зберігати.дозу слід підбирати індивідуально, залежно від ступеня порушення травлення і жирового складу їжі. При прийомі їжі необхідними є дози від 25000 до 80000 од. ЄФ ліпази та половина індивідуальної дози при легкій закусці.