Олена | 2021-07-29 19:56:24

Сумісніть препаратів

Добрий день! Підкажіть, будь ласка, як поєднати два лікування. Діагноз: Хронічна сенсоневральна приглухуватість (ВЧ) зліва. Шум у лівому вусі. Дуже турбує саме шум. Призначене лікування: Ноотропіл 1.2г 3 рази 3 місяці, танакан 1 таб 3 рази 3 місяці, Феназепам 2 мг 3 рази 1 місяць, адаптол 0.6 г 3 рази 1 місяць. Водночас необхідне інше лікування інфекціі, призначене гінекологом. Оргіл 2 таб 7 днів, потім перерва 7 днів, потім 3 дні секнідокс, знову перерва 7 днів і ще 5 днів оргіл. Скажіть, будь ласка , як краще поєднати. Я так розумію феназепам з оргілом і секнідоксом не можна вживати одночасно. Вцілому, лікування інфекції займе 2 місяці, а шум дуже турбує , щоб перенести лікування. Теж саме і щодо інфекціі, потрібно лікувати саме зараз. Дякую заздалегідь.

Ответы врачей 1

Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Добрый день. Сначала пролечите сенсоневральную, затем займитесь лечением инфекции.