Юлія | 2021-07-27 12:11:12

Можливість завагітніти

Доброго дня. Підкажіть будь ласка чи могла я завагітніти від чоловічої смазки, хоча прямого полового акту не було? Смазка лише капнула на полові губи. Місячні після цього були. Овуляція також, але прозора слизь виділяється вже 4 дня. Також присутня тошнота вже 5 день (починається зранку та триває протягом дня), болять молочні желези та трішки ниють яїчники.

Ответы врачей 1

13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте по описанию вашей ситуации беременность маловероятна. Тошнота может быть по любой другой причине. Рекомендую осмотр врача гинеколога!