bodaknatali | 2021-07-24 13:44:24

Емоційна лабільність, депресія

Добрий день. Я жінка, 37 років. Останні три роки знаходжуся в депресії відносної важкості, наявна емоційна лабільність, дуже легко переходжу зі стану задоволеності і впевненості до стану злості та агресії. Виросла в благополучній сімї, але батьки мало цікавилися моїм емоційним станом. Пережила насильство від двох різних чоловіків у 8 рків. Навчилася з цим жити, просто заблокувала всі емоції. В 15 життя різко змінилася, стала комунікабельною і цікавою, ніколи не страждала на депресію, настрій був позитивний. В 30 зустріла чоловіка, якого дуже люблю, в 34 народила, і тут все почалося, можливо гормональний збій, а можливо це через довгий час блокування емоцій, нахлинули всі дитячі травми, багато плачу. Плюс, нема самореалізації, занижена самооцінка, не вірю, що щось зможу після декрету, хоча до декрету успішно працювала в турфірмі, все було добре. Не знаю, як вийти з цього стану. Звернулася б до психотерапевта, але маю страх натрапити на не дуже професійного. Відчуваю, що сама не вопраюся, шкодую рідних людей, бо зі мною важко, хоч вони мене й люблять. Підскажіть, будь ласка, що робити в цій ситуації. Хочу спробувати приймати гідазепам

Ответы врачей 1

Мидько Андрей Анатольевич
нарколог, психиатр, психотерапевт
Адрес: Одесса, Одесский областной центр психического здоровья
Телефон: 0677008277
Вітаю. Гідазепам не вирішує таких проблем. Ви травмована людина, яка потребує спеціальної психотерапевтичної допомоги, т.зв. травматерапії. Можу порадити метод EMDR-терапії, як один з ключових в роботі з травмою. Зайдить на сайт emdr.com.ua , та оберить собі терапевта, якй працює в Вашому місті. Сертифікація в нашому методі досить сувора, тому можу стверджувати, що ймовірність обрати "не професійного" терапевта практично нульова.