Леся | 2021-07-23 23:26:05

Щитовидна залоза

Добрий вечір. В 2012 році була видалена щитовидна залоза(рак щитовидной залози). Весь цей час приймаю гормони, еутирокс останні пів року доза 250-275. Кожні півроку здавала аналізи останні рази здаю через 2-3 місяці. Останнім часом ттг нижче 1. Останній аналіз був 0, 277. Підкажіть чому так? Що робити? І чи неможе це вказувати на повернення онкології?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Рівень ТТГ цілком адекватний. Питання виникає стосовно дози еутироксу та вашої ваги. Немає результатів УЗД передньої поверхні шиї. Крім того,щорічно необхідно робити рентгенографію органів грудної клітки. В будь-якому разі зверніться в поліклініку Українського науково-практичного центру ендокринної хірургії (Київ, Кловський узвіз 13а), де за 6 годин вас повністю обстежать і дадуть чіткі рекомендації.