Владимир | 2021-07-12 06:16:02
Ушиб носа после удара
Был удар по носу , одна ноздря дышит вторая нет , также образовалась какая-то гулька
Ответы врачей 2
Статьи по теме
"отоларингология"
Колпакова Марина Анатольевна
отоларинголог детский, лор
Обязательно рентген ППН.
Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Рентгенологічне дослідження кісток носу в 2х проекціях, огляд отоларинголога для виключення гематоми носової переділки та перелому кісток носу. Будьте здорові!