Світлана | 2021-07-10 19:57:10

Приховання вен

На правій нозі під коліном видно вену. Хотіла її приховати за допомогою лазера. Чи правда що не можна їх приховувати поки не народжувала?

Ответы врачей 1

Родионов Алексей Сергеевич
сосудистый хирург, сердечно-сосудистый хирург, флеболог
Адрес: г. Киев, Украина, Главный военный клинический госпиталь МО Украины
Телефон: 067-764-55-12
Доброго дня! Якщо справді є варикозна хвороба, тоді якраз потрібно її прибрати до вагітності. Під час вагітності хворі вени розширюються більше, і ризик тромбозу вищий. Тому краще вирішувати всі хронічні проблеми до вагітності.