Іван | 2021-07-05 13:26:49

високий цукор

Доброго дня! вік 39р,чол. 180см 93кг місяць назад перевірив цукор більше 16ммоль,ендокринолог призначила Арфа-комбі 3р\д, сіофор500 2р\д та янумет 1р\д, минулого тижня перевірив знову 10.6ммоль, лікар говорить,що потрібно переходити на інсулін,ніяких аналізів не робив,тільки здавав кров. переходити на інсулін чі потрібно якісь ще аналізи здати?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! Насамперед слід придбати глюкометр і періодично визначати рівень цукру в крові в різний час доби (самоконтроль). Зробіть аналіз крові на глікований гемоглобін, інсулін, АлТ, АсТ. Лікування: метформін 1000 мг 2 рази на день, глімепірид 3 мг 1 раз на день.