Роман | 2021-06-29 21:52:16

ліве око сльозиться

Жінка 90 років, заміна кристалика на лівому оці 2009 рік. Друга операція в 2019 році - праве око, заміна кристалика. На сьогоднішній день ліве око сльозиться більше, закисає. Як можна допомогти?!

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Заміна коишталика тут ні до чого. Почніть закапувати окомістин по 1 крап 3 рази на день 10 днів. Якщо не допоможе, то треба тоді дивитись.