Любов | 2021-06-25 22:10:24

Пневмофіброз

Здрастуйте. В мами протягом трьох років присутній удушливий кашель , на даний момент прогресував. Виникає на будь які подразники:дим, пилюка, запахи порошку, одеколону, цвітіння, трав, зелені, все що має виражений запах , або після нервового збудження чи стресу. Зробили МЗКТ органів грудної порожнини, результати прикріпила вам. Сімейний лікар назначив лише уникати подразників, направлення на дообстеження не надає. Питання: гляньте результати КТ який наразі стан , яке потрібне подальше дообстеження. Читаю що хвороба прогресує, тому Яка необхідна терапія чи лікування? Дякую

Ответы врачей 1

Ярощук Лариса Борисовна
пульмонолог, аллерголог
Адрес: Институт фтизиатрии и пульмонологии им. Ф.Г. Яновского АМН Украины,
Телефон: +380977863545 (Vaber, Telegram) larisa.iaroshchuk – Skype
Добрий день! При наявності явних симптомів, зверніться до пульмонологіа. Зробіть ще ЕКГ, кашель може бути при порушень роботи серця, або як побічна дія прийому кардіологічних препаратів.