Вячеслав Вакуленко | 2021-06-13 16:40:56

Кашель у дитини

Добрий день. Сину 2,5 роки, почав кашляти нежеті немає, але якийсь слиз на задній стінці. Звернулись до педіатра, сказали що легені чисті горло не червоне. Пішли до лора, нам приписали називін, синупрет, промивать ніс і пшикати флікс. Результату ніякого. Потім одну ніч температурили до 40 градусів. Аналіз крові показав що лейкоцитів 28, приписали антибіотики. Температура в нормі але вчора з вечора почав сильно кашляти аж до рвоти, і так всю ніч. Майже не спав. Думали що в день пройде, але ж ні. Сьогодні теж сильний кашель. В обід теж не може поспати. Кашель не можемо зупинити. П‘є багато, в кімнаті працює зволожуваж, провітрюємо, промиваємо та капаємо ніс, давали Синекод рекції нуль.

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Добрий день! Якщо з'явився такий різкий подразнюючий кашель, бажано, щоб дитину послухали, можливо є бронхообструкція, яка дає такий кашель. З повагою, Анастасія Лазаренко