Юлія Анатоліївна Бондар | 2021-06-03 12:06:08

Висип в горлі

Доброго дня!Діагноз:хронічний тонзіліт(багато вийшло пробок з мигдалин та продовжують утворюватися,зарз постійне першіння та дрібненькі висипи)результати баклабораторії-золотистий стафілокок в 5 степені, чи необхідно робити спеціальні промивання та уколи "Тимоген"?Щиро дякую!!!

Ответы врачей 1

Бойко Вадим Игоревич
лор, отоларинголог детский
Адрес: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО ВІННИЦЬКА МІСЬКА КЛІНІЧНА ЛІКАРНЯ ЦЕНТР МАТЕРІ ТА ДИТИНИ, та МЦ Евіденс
Доброго дня, діагноз ХТ офіційно скасовано та протокол по його лікуванні. Потрібно перегляд вашого діагнозу. Докази даної терапії тимоген та промивання відсутні. Будьте здорові!