Елена | 2021-06-01 15:21:15
Беспокоит тупая боль в левой области груди,отдает под лопатку и в левую руку
Здравствуйте!Собираюсь на прием к семейному врачу,беспокоят тупые боли в области груди слева,отдает под лопатку и левую руку.Сделала ЭКГ,подскажите надо ли идти к кардиологу или с сердцем все в норме и надо искать другую причину?
Дані дослідження
ПОКАЗНИКИ:
ЧСС - 61 уд./хв.
R-R 0.98
PQ 0.11
QRS 0,10
QT 0.43 (N 0.37 0.40)
Р 0.10
Заключення Синусовий ритм, правильний, з ЧСС 61 уд./хв.
Нормальне положення ЕОС.
Вольтаж ЕКГ знижений (в правих грудних відведеннях).
PQ укорочений.
Порушення внутрішньошлуночкової провідності по ПНПГ.
Переважання потенціалів міокарду ЛШ.
Помірні дифузні обмінні зміни міокарду, максимально виражені в високій боковій області
ЛШ, менш в задній стінці ЛШ (частково змінюються на висоті вдиху), передньо-
перетинковій області ЛШ, достовірно диференціювати, співставивши з клінічними
даними, анамнезом (архівні ЕКГ відсутні).
Рекомендовано- Консультація лікуючого лікаря
Ответы врачей 1
Аксёнова Ирина Александровна
кардиохирург
Добрый день. Нужна консультация кардиолога