Наталія | 2021-05-26 14:51:43

хронічний тиреоїдит

Доброго дня! аналізи робила ТТГ 3,56 ,Т4в 0,75,АТТПО 0,50. УЗД щитоп.залози заг об'єм 5,9 см3. Поставили діагноз хронічний тиреоїдит, призначили йодомарин та Еутирокс 12,5 мкг. Чи можна Еутирокс приймати при вагітності ?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня! При рівні ТТГ понад 2,5 прийом еутироксу при вагітності обов'язковий!!! Подумайте за немовля!