Ірина | 2021-05-07 16:22:59

Рівень ТТГ

Доброго дня! В червні 2020 була оперована. Гемітиреоїдектомія з приводу вузлового зобу. В анамнезі АІТ, антитіла не високі. ТТГ -3.11 ,Т4 -1,55 на фоні еутироксу. Приймаю еутирокс 50 / 75 чередуючи щодня. Питання наступне: які цільові показники ТТГ після операції в даному випадку?

Ответы врачей 1

Панькив Владимир Иванович
Доброго дня ! Не знаю Вашого віку і маси тіла, тому однозначно не можу сказати