Марта | 2021-05-06 16:50:42

Поведінка дитини 3 роки

Дівчинка 3,5 роки сідає на диван. Руки ставить між ноги в районі геніталій, при цьому ножки затискає і колишеться. При цьому по ній видно що це приносить їй задоволення.Коли її робиш зауваження і просиш цього не робити, або навіть забираєш руки, дитина злиться і продовжує це робити. Сама вона це називає, що вона витирається. Проконсультуйте будь-ласка, що це за явище, як поводитись батькам, і чи потрібно звертатись до спеціаліста і якого саме?

Ответы врачей 1

Ратушняк Мария Викторовна
психолог детский
Адрес: г. Винница, Украина, Детское дошкольное учреждение № 67
Телефон: +380974606690
Добрый день.Перше, що зробити треба,це подбати про гігієну. Не одягати тісних трусиків. Уникати штучних тканин. Якщо ви впевнені, що гігієни дотримуєтесь, перевірте на наявність глистів. Вони можуть щекотати. З чисто психологічної точки зору це може бути прояв покачування , заколисування. Потреба заботи, турботи та тепла. Уваги. Любові. Та зовнішніх їх проявів. У дитини в цьому віці мало ймовірно присутній той зміст збудження,який ми надаємо. Спробуйте дати увагу та любов іншими способами. Тоді цей відпаде сам собою. Якщо протягом двох тижнів ці прояви не пропадуть,йдіть до психоневролога. Це може бути симптомом неврозу. Заборона на гаджети, мультики, взагалі будь-які занадто емоційні переживання. В тому числі, і приємні. Так звана, емоційна дієта. Удачі