Таня | 2021-05-05 19:00:41

Коліки, запор та сильне зригування після суміші у дитини 2 місяці

Даю малечі суміш Нутрілон комфорт, перед тим була суміш Нутрілон передчасний догляд (бо народився 2200), зараз став погано какати, болить постійно животик, плаче дуууже сильно, сказали нам повернутися до попередньої суміші від якої він сильно зригує, що нам робити, можливо змінити на якусь іншу суміш?

Ответы врачей 2

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Враховуючи такі прояви краще перейти на нутрілон гіпоалергенний, тому що такі прояви можуть бути при алергії на білок коровячого молока. Вона з віком може пройти, але зараз малюкові буде легше на гіпоалергенній суміші. З повагою  Анастасія Лазаренко
13268
Валерия Бурау, консультант likar.info
Главврач, Общие вопросы
Здравствуйте в любом случае для начала необходимо вернуться к первой смеси! Затем когда произойдет нормализация стула малыша. Попробовать заменить смесь которая будет полностью подходить! И без срыгивания (обильного) и без запоров