Марія | 2021-04-26 11:42:34

Температура і головний час від часу

Доброго дня. В дитини 11 років, хлопчик спостерігається температура вже більше двох тижнів 37,1- 37,5. І деколи болить голова. В чому причина може бути і які аналізи здати?

Ответы врачей 1

Лазаренко Анастасия Олеговна
Адрес: ЛДЦ Добробут, ул семьи Идзиковских 3, 097 495 2888
Доброго дня! Причиною тривалої температури може бути інфекція ( вірусна, зокрема коронавірусна інфекція,  або бактеріальна). Також тривала субфебрильна температура може бути пов'язана з роботою щитоподібної залози. Бажано здати загальний аналіз крові, с -реактивний білок, загальний аналіз сечі та зробити узд щитоподібної залози та органів черевної порожнини. З отриманими результатами бажано звернутись до педіатра або Вашого сімейного лікаря. З повагою, Анастасія Лазаренко