Раїса | 2021-04-25 20:09:58

Чі потрібно окуляри

Доброго дня. Дитині 7 років. Поставили діагноз міопія слабкого ступеня обох очей. Виписують окуляри. Чі можна обійтись без окулярів? Чі є інше лікування? Дякую.

Ответы врачей 1

Дубровская Елена Александровна
Адрес: Клиника "Into-Sana"
Телефон: (044) 393-00-00
Добрий день. Якщо дійсно це міопія- тоді окуляри чи контактні лінзи- це єдине що допоможе дитині добре бачити та призупинити прогресію. Ще треба зменшити час с телефоном та планшетом. Прогулянки 2 години на день. З 20 років- лазерна корекція зору. Основне- дитина повинна навчитись бачити добре.