Оксана | 2021-04-22 19:58:34

Демодекс

Чи можуть гормональні препарати такі як Джаз, Жанін, Ярина запобігати і лікувати демодекс? Наприклад, виявлено демодекс плюс були проблеми по гінекології, назначили гормон, після якого шкіра стала ніжна і чиста. Після закінчення лікування по гінекології все повернулось назад, червона шкіра, розширені пори і дрібні прищі.

Ответы врачей 1

17948
Бабушкин Александр Аврамович
венеролог, дерматолог, сексолог
Адрес: г .Чернигов, Украина, ул. Киевская, 5, частный врачебный кабинет, СПД
Телефон: 8 (097) 0017623, 8 (0462) 936226
Ні. Естрогени, які є в цих препаратах не лікують демодекоз - вони є антагоністами андрогенів, тому лікують акне вульгаріс. Демодекс можно виявити майже у всіх дорослих. Тестостерон (андроген) можна нейтралізувати естрогенами, а можна навчитися його реалізовувати природним шляхом.